Project : IJsselpoort Zellinghorst

Systeem:    VERTIC ALTILINE staalkabeltraject op felsdak

De Vereniging van Eigenaren van het schitterend gelegen appartementencomplex IJsselpoort Zellinghorst hebben alles perfect georganiseerd. Zo ook de valbeveiligingsvoorzieningen.
Op dit mooie felsdak systeem van Kalzip behoort een product met bijpassende uitstraling. Dit tezamen met de strikte veiligheidsnormen heeft men doen besluiten te kiezen voor de valbeveiligingsvoorzieningen van VERTIC.
Het unieke ALTIFIX borgingspunt, met geïntegreerde valdemper, kan op elk type dak worden geïnstalleerd en kan worden gebruikt als los ankerpunt of voor de geleiding van het ALTILINE staalkabeltraject. Personen welke werkzaamheden moeten verrichten op de daken van IJsselpoort Zeillinghorst kunnen nu veilig genieten van het mooie uitzicht.