088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Ankerpunt plat dak

Op zoek naar een betaalbaar ankerpunt om veilig op een plat dak te werken? Wij hebben voor ieder type dak een ankerpunt tegen valgevaar.

De plat dak valbeveiliging oplossing

Onze ankerpunten zijn makkelijk op een plat dak te installeren en voor ieder type dakconstructie geschikt. Zo heb je altijd het juiste ankerpunt om veilig op het dak te werken. Een ankerpunt kan dienen als individueel aanhaakpunt met werklijn, permanent leeflijnsysteem met staalkabel of gecombineerd worden met een tijdelijke spanband waar de werklijn aan vast zit.

Voordelig en veilig

Onze ankerpunten zijn uiteraard volledig gecertificeerd volgens de nieuwste normen en kunnen zelfs worden geplaatst als het dak al helemaal waterdicht is.

Voor elk type dak een makkelijke, veilige en betaalbare oplossing. Dat is ons uitgangspunt! Veilig werken op hoogte zoals door jou gewenst moet namelijk het resultaat zijn.

Hoe maak ik mijn dak veilig?

Heb je geen ervaring met valbeveiliging of benieuwd hoe onze ankerpunten ook passen in jouw situatie? Stuur ons foto's of een tekening en wij maken een passende en werkbare oplossing tegen valgevaar.

Liever een vrijblijvende afspraak op locatie? Geen probleem. Wij komen graag langs voor een gratis en persoonlijk advies.

Een aantal ankerpunten voor platte daken voor jou geselecteerd

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment