088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Valbeveiliging

Valbeveiliging om veilig op hoogte te kunnen werken is een vak. VERTIC is als innovatieve fabrikant van valbeveiligingssystemen al vele jaren actief op alle gebieden waar op hoogte gewerkt moet worden. Van railsysteem tot hekwerk, van staalkabel traject tot dakanker, voor elk type constructie of object kunnen wij een oplossing tegen valgevaar verzorgen.

Veilig en goed

Alle systemen van VERTIC voldoen aan of overtreffen de veiligheidsnormen en wettelijke vereisten waardoor valgevaar te allen tijde kan worden voorkomen. Om de kwaliteit van de valbeveiliging producten optimaal te kunnen waarborgen worden deze bijvoorbeeld frequent onderworpen aan diverse veiligheidstesten. Dit gebeurt zowel intern, door onze veiligheidsdeskundigen, als extern, door een daarvoor gespecialiseerd en onafhankelijk bedrijf. Kort gezegd. Wij hanteren een veiligheidsfactor welke vele malen hoger ligt dan door de EN regelgeving gesteld.

Altijd de nieuwste normering

Zo is bijvoorbeeld de EN795:1996 normering gewijzigd in een nieuwe versie, de EN795:2012. Deze nieuwe EN795:2012 normering is van toepassing in alle Europese landen en stelt nog hogere eisen aan fabrikanten en zorgt zodoende voor meer veiligheid van de klanten c.q. gebruikers. Wacht dus niet langer en installeer alleen nog valbeveiliging welke aan de EN795:2012 normering voldoet.

Goed te weten. Al van toepassing zijnde valbeveiligingssystemen van VERTIC zijn al gecertificeerd en beschikbaar conform de nieuwe EN795:2012 normering.

Wij helpen graag voor een persoonlijk advies

De veiligheid van de mens is een gevoelige materie welke door ons, als specialist in valbeveiliging, zeer serieus wordt genomen op de producten en diensten die worden geboden. Uiteraard zijn wij altijd bereid een persoonlijk valbeveiliging advies op locatie te geven. Van ontwerp tot montage is VERTIC namelijk dé specialist in valbeveiliging.

Meer weten?

Heb je geen ervaring met valbeveiliging of benieuwd welke oplossing (minimaal) kan passen in jouw situatie? Stuur ons foto's of een tekening en wij maken een werkbare en betaalbare oplossing om veilig op hoogte te werken.

Liever een vrijblijvende afspraak op locatie? Geen probleem uiteraard. Wij komen graag langs.

Valbeveiliging voor jou geselecteerd

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment