088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Valgevaar

Bescherming tegen valgevaar moet al op hoogtes vanaf 2,5 meter worden toegepast. Het aanbrengen van valbeveiliging voorzieningen waarmee comfortabel en veilig op hoogte gewerkt kan worden is dan ook een vereiste.

De specialist in valbeveiliging

VERTIC heeft meer dan tien jaar ervaring in het maken en installeren van systemen om valgevaar te voorkomen. Alle producten van VERTIC zijn getest en gecertificeerd door een onafhankelijk testinstituut (Notified Body) welke gespecialiseerd is in persoonlijke beschermingsmiddelen. Tevens waarborgen intensieve kwaliteitscontroles volgens ISO 9001 v.2000 certificering de veiligheid, kwaliteit, betrouwbaarheid en duurzaamheid van alle VERTIC producten tegen valgevaar.

Compleet assortiment tegen valgevaar

Uiteraard is het assortiment van VERTIC zodanig dat voor alle soorten gebouwen en complexen een veilige oplossing kan worden geboden tegen valgevaar. Van veiligheidsrail tot collectieve bescherming, van veiligheidslijn tot borgingspunt, voor elk type constructie of omgeving kan Vertic een oplossing tegen valgevaar verzorgen. Bijvoorbeeld het ALTIFIX dakanker kan snel en eenvoudig op alle typen daken worden gemonteerd om zodoende valgevaar te voorkomen.

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment