088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Veilig werken op hoogte

Is veilig werken op hoogte moeilijk en hoe kan ik dit het beste doen? Deze vraag krijgen wij bij VERTIC dagelijks. Wij houden van begrijpelijke taal en helpen graag met onze kennis en kunde op dit gebied.

Valbeveiliging voor elk gebouw / werkomgeving

Elke omgeving en situatie is anders. Welke oplossing is voor mijn gebouw(en) dan wel werksituatie de beste oplossing? Hoe kan ik mijn medewerkers veilig op hoogte laten werken? Dit zijn zomaar nog een paar vragen welke vaak aan ons worden gesteld.

De specialist in veilig werken op hoogte

Al twintig jaar ontwikkelt en produceert VERTIC valbeveiliging oplossingen. Daarnaast geven wij trainingen over het veilig werken op hoogte en het gebruik van valbeschermingsystemen.

Met deze kennis en ervaring kunnen de medewerkers van VERTIC voor ieder object met veel enthousiasme een advies op maat geven over het veilig werken op hoogte. Goede, veilige en betaalbare valbeveiliging. Dat is ons motto! Veilig werken op hoogte zoals door jou gewenst moet namelijk het eindresultaat zijn.

Meer weten?

Heb je geen ervaring met veilig werken op hoogte of benieuwd welke valbeveiliging kan passen voor jouw situatie? Stuur ons foto's of een tekening en wij maken een passende en werkbare oplossing om veilig op hoogte te werken.

Liever een vrijblijvende afspraak op locatie? Geen probleem uiteraard. Wij komen graag langs voor een persoonlijk advies.

Veilig werken op hoogte - diverse oplossingen voor jou geselecteerd -

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment