088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Wet- en regelgeving valbeveiliging?

Is valbeveiliging echt verplicht of is het gewoon geldklopperij? Is er dus wet- en regelgeving hierover en zo ja, waar moet ik dan (minimaal) aan voldoen? Deze vragen worden ons dagelijks in alle eerlijkheid gesteld. Wij houden van duidelijke en begrijpelijke taal. Daarom kort en bondig de wet- en regelgeving bij werken op hoogte toegelicht.

Aansprakelijkheid

De wet zegt dat er op een werkplek boven de 2,50 meter al sprake is van werken op hoogte en verplicht opdrachtgevers en eigenaren van gebouwen er voor te zorgen dat werkzaamheden zoals (ver)bouwen, reinigen, inspectie, onderhoud, etc. veilig en gezond uitgevoerd worden. Er zijn dus minimale eisen waaraan je als werkgever of gebouweigenaar moet voldoen als het gaat om werken op hoogte.

Toch geldklopperij?

Dit wetende is het zodoende belangrijk te kijken naar de praktische invulling van de situatie. Welke veiligheidssystemen zijn minimaal benodigd en waar? Immers kom je nooit op het dak, waarom dan valbeveiliging aanbrengen. De geldklopperij zit 'm dan ook meestal in het adviseren van te veel en te dure valbeveiligingsoplossingen. Zonde en niet nodig.

Goede, veilige en betaalbare valbeveiliging. Dat is ons uitgangspunt! Veilig werken op hoogte zoals door jou gewenst moet namelijk het resultaat zijn.

Meer weten?

Heb je geen ervaring met valbeveiliging of benieuwd welke valbeveiliging (minimaal) kan passen in jouw situatie? Stuur ons foto's of een tekening en wij maken een passende en werkbare oplossing tegen valgevaar.

Liever een vrijblijvende afspraak op locatie? Geen probleem uiteraard. Wij komen graag langs voor een gratis en persoonlijk advies.

Meer over valbeveiliging voor jou geselecteerd

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment