088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Bruggen en Verkeer

Nederland is het land van water. Als één van de grootste handels- en distributielanden in de wereld betekent dit veel verkeer en bruggen die over onze waterwegen heen moeten. De functionaliteit hiervan is natuurlijk essentieel want zonder transport staat alles stil. Onderhoud en inspecties van deze bruggen wordt hiervoor dagelijks op hoogte uitgevoerd.

Comfortabel en betrouwbaar

Bruggen zijn er in vele soorten en maten en vaak moeilijk toegankelijk bij werkzaamheden op hoogte.  Wij hebben een uitgebreid assortiment veiligheidsvoorzieningen welke speciaal zijn ontwikkeld voor diagonale toepassingen zoals bruggen.

Uitgangspunt voor de engineers van VERTIC is altijd dat de valbeveiliging soepele, comfortabele en veilige geleiding biedt tijdens de op- en neerwaartse verplaatsing van de gebruiker. Tevens is het een vereiste dat de gebruiker de valbeveiliging kan gebruiken om zichzelf te positioneren.

Altijd een veilige oplossing

Naast een compleet assortiment standaard oplossingen voor het veilig werken op hoogte op bruggen kan ook maatwerk worden geboden. Uiteraard is de kwaliteit en betrouwbaarheid gegarandeerd omdat alle oplossingen van VERTIC volledig gecertificeerd zijn bij oplevering.

Voor ieder type brug kan hierdoor geheel naar wens van de gebruiker een passende oplossing tegen valgevaar worden geboden.

Speciaal voor jou geselecteerd

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment