088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Daken

Om veilig en comfortabel op een dak werkzaamheden te kunnen verrichten is het belangrijk dat de juiste valbeveiliging is aangebracht. Daarnaast is de toetreding van het dak een belangrijk onderdeel bij valbeveiliging voor daken.

Persoonlijk contact

Elke omgeving en situatie is anders. Wat is voor mijn dak de beste oplossing tegen valgevaar? Hoe kan ik medewerkers veilig op het dak laten werken? Dit zijn zomaar een paar vragen welke dagelijks aan ons worden gesteld.

Al meer dan vijftien jaar ontwikkelt en produceert VERTIC valbeveiligingssystemen. Van advies tot ontwerp en van installatie tot inspectie & training, VERTIC biedt alles voor het veilig werken op daken.

Voor elk type dak een oplossing tegen valgevaar

Het meest geschikte systeem zal worden samengesteld op basis van persoonlijke wensen en uitgangspunten zoals aantal werknemers, de frequentie van het gebruik, de duur van de gebruikers op het systeem, de ervaring van de gebruikers, de toegang tot het dak, de configuratie van het dak, bewegingsvrijheid en snel en zonder belemmering kunnen lopen.
Plat of hellend en ongeacht de constructie, het assortiment van VERTIC is zodanig dat voor ieder dak een veilige oplossing kan worden geboden tegen valgevaar.

Advies op maat

Stuur ons jouw situatie of vraag over het werken op hoogte en wij zorgen voor een passende oplossing. Wij zijn graag van dienst met een advies op maat.
Liever een afspraak op locatie? Geen probleem. Uiteraard doen wij dit gratis en met veel enthousiasme. Zo kan geheel naar wens de optimale oplossing tegen valgevaar op het dak worden gerealiseerd.

Speciaal voor jou geselecteerd - valbeveiliging voor daken -

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment