088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Gebouweigenaren en VvE's

Zoveel gebouwen en evenzoveel stijlen. Er is geen woning of gebouw identiek in architectuur en structuur. VERTIC heeft veel kennis en ervaring op het gebied van valbeveiliging specifiek afgestemd op de wensen en eisen van gebouweigenaren en Verenigingen van Eigenaren.

Voor elke gebouw een veilige oplossing

Wie is verantwoordelijk voor een eventueel ongeval tijdens het uitvoeren van werkzaamheden op hoogte? Betreffende aansprakelijkheid is het belangrijk, minimaal datgene te doen wat wettelijk voorgeschreven is. Hierbij realiseren wij ons direct dat, naast het veilig kunnen bereiken van en het werken op het dak, de vormgeving en het ontwerp van de veiligheidsvoorzieningen een belangrijke rol kunnen spelen.

Een optimale afstemming dus tussen de veiligheidsvoorzieningen en het gebouw. Wij hebben daarom valbeveiliging systemen met een oorbaar design, dat past bij alle soorten configuraties en structuren.

Esthetisch en toch veilig werken op hoogte

Wat is belangrijk? De gebouwbeheerder / eigenaar / VvE is verantwoordelijk dat er op of aan het gebouw op een veilige wijze onderhoud gepleegd kan worden. De valsituatie die het meest voorkomt is een val van een dak!

Als fabrikant van valbeveiligingssystemen hebben onze innovatieve engineers de afgelopen jaren diverse veilige, gebruiksvriendelijke, betaalbare en duurzame oplossingen ontwikkeld om veilig op hoogte te werken zonder de schoonheid van het gebouw aan te tasten.

Volledig ontzorgen

Wil je meer informatie of persoonlijk advies over valbeveiliging? Liever een afspraak op locatie? Geen probleem. Wij helpen graag zoals jij dat wilt. Uiteraard doen wij dit gratis en met veel enthousiasme. Je kunt ons contact formulier invullen of bijvoorbeeld direct contacten met onze valbeveiliging specialist Richard Philips: richard.philips@vertic.nl of 088 - 321 8002.

Valbeveiliging toepasbaar voor gebouweigenaren

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment