088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Industrie

Industriële omgevingen en complexen. Veiligheid is hier prioriteit!

Hoe veilig te werken op hoogte?

Een belangrijk risico in de industrie is het werken op hoogte. Valgevaar is namelijk een van de meest voorkomende oorzaken van een ongeval. Veel installaties, machines, transportmiddelen en daken maken werken op hoogte noodzakelijk.

Welke valbeveiligingssystemen zijn mogelijk en bieden de juiste veiligheid en gebruiksvriendelijkheid? Deze vraag wordt de specialisten van VERTIC dan ook vaak gesteld.

Altijd een praktische oplossing tegen valgevaar

Sterk variërende werkzaamheden en omgevingen vragen om maatwerk in oplossingen. Wij zijn als fabrikant van valbeveiligingssystemen gespecialiseerd in het veilig werken op hoogte en bieden gecertificeerde oplossingen. Afgestemd op de situatie en wensen en eisen van de gebruiker(s).

Met onze jarenlange ervaring in werken op hoogte in een industriële omgeving kunnen betrouwbare, bestendige, veelzijdige en gebruiksvriendelijke veiligheidssystemen tegen valgevaar worden geboden.

Ontzorgen van A tot Z

Wij weten dat er veel verschillen zijn bij het werken op hoogte in een industriële omgeving. Wil je meer informatie of persoonlijk advies over valbeveiliging voor jouw werkomgeving? Liever een afspraak op locatie? Geen probleem.

Ontzorgen doen wij graag zoals jij dat wilt. Uiteraard doen wij dit gratis en met veel enthousiasme. Je kunt ons contact formulier invullen of bijvoorbeeld direct contacten met onze valbeveiliging specialist Johan Batens: johan.batens@vertic.nl of 088 - 321 8003.

Speciaal voor jou geselecteerd - valbeveiliging voor industriële omgevingen -

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment