088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Klimmaterieel en Toetreding

Op zoek naar een mooie en gecertificeerde kooiladder voor een veilige toegang op hoogte, een overstapbordes voor toegang of doorgang van machines en daken of een looppad om veilig te kunnen voortbewegen op hoogte?

Altijd de beste oplossing

Alles is mogelijk, want wij ontwikkelen en produceren onder de naam ALTISAFE al jarenlang ladders, trappen, bordessen en kooiladders voor diverse branches en omgevingen. Voor elke situatie: maatwerk is namelijk geen probleem. Zo kan alle klimmaterieel en toetreding van ons geheel naar wens van de opdrachtgever worden geproduceerd en geïnstalleerd.

Met klimmaterieel en toetreding van VERTIC is iedere uitdaging mogelijk en komt de beste oplossing om veilig op hoogte te komen er altijd.

Veiligheid en wetgeving

Uiteraard voldoet al onze valbeveiliging aan de hoogste veiligheidseisen. Alle klimmaterialen en toetredingen zijn volledig getest, gekeurd en gecertificeerd: maximale zekerheid! Specialisten van VERTIC kunnen uitstekend adviseren voor klimmaterieel op maat. Voor elke uitdaging op hoogte de beste en veilige oplossing maken, dat is ons motto.

Meer weten?

Wij zijn graag van dienst voor vragen of een persoonlijk advies. Liever een afspraak op locatie? Geen probleem. Uiteraard doen wij dit gratis en met veel enthousiasme. Je kunt ons contact formulier invullen of bijvoorbeeld direct contacten met onze valbeveiliging specialist Vincent Bras: vincent.bras@vertic.nl of 088 - 321 8007.

Speciaal voor jou geselecteerd

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment