088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Laad- en Losplaatsen

Tijdens werkzaamheden op bijvoorbeeld treinen, vrachtauto’s of magazijnloopkranen is er altijd valgevaar en daarom is het gebruik van een veilig en comfortabel valbeveiliging systeem essentieel.

De specialist in transport en logistiek

Binnen de transport en logistiek loopt werken op hoogte als een rode draad door de afhandeling van goederen en het onderhouden van de transportmiddelen. Wil je veilig op hoogte werken met een betrouwbaar, gecertificeerd en gebruiksvriendelijk valbeveiligingssyteem?

Wij hebben jarenlange ervaring en diverse oplossingen welke speciaal zijn ontwikkeld om veilig op hoogte te werken in transport en logistieke omgevingen. Goed te weten. Maatwerk is geen probleem zodat altijd de juiste oplossing tegen valgevaar kan worden geboden

Gebruiksvriendelijk en duurzaam

Van advies tot engineering en van installatie tot inspectie, wij bieden alles voor het veilig werken op hoogte op laad- en losplaatsen. Zo kan geheel naar wens de optimale oplossing tegen valgevaar worden geadviseerd, geproduceerd en geïnstalleerd.

Onze valbeveiligingssystemen worden namelijk zodanig ontwikkeld dat deze onbeperkte  mogelijkheden bieden en voor iedereen uiterst veilig en comfortabel in gebruik zijn.

Graag een persoonlijk en gratis advies?

Wij weten dat geen locatie of situatie hetzelfde is. Stuur ons jouw situatie of vraag over het werken op hoogte en wij zorgen, natuurlijk op basis van de wensen en eisen van onze aanvrager, voor een passende en werkbare oplossing. Liever een afspraak op locatie? Geen probleem. Vanzelfsprekend doen wij dit met veel enthousiasme zodat geheel naar wens de optimale oplossing tegen valgevaar kan worden gerealiseerd.

Valbeveiliging toepasbaar voor laad- en losplaatsen

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment