088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Productie en Onderhoud

In een omgeving waar productie en onderhoud een belangrijke rol spelen zoals in fabrieken, industrie en productiebedrijven is het van belang dat de valbeveiliging optimaal afgestemd kan worden op de uit te voeren werkzaamheden.

Bewezen veilig en comfortabel

Tijdens het onderhoud van machines voor productie, gebouwen of transportmiddelen (treinen, bussen, vliegtuigen, etc.) moet veilig en zonder beperkingen gewerkt kunnen worden. Naast eventueel valgevaar bestaan er in fabrieken en productieomgevingen namelijk ook andere risico’s zoals beknelling, gevaarlijke stoffen, besloten ruimtes, etc. Al deze elementen zijn belangrijk bij het creëren van de juiste valbeveiliging.

Wij hebben betrouwbare, gecertificeerde, veelzijdige en gebruiksvriendelijke veiligheidssystemen welke speciaal zijn ontwikkeld om veilig op hoogte te werken in fabrieken en industriële omgevingen. Voor elke situatie: maatwerk is namelijk geen probleem zodat altijd een goede oplossing tegen valgevaar kan worden geboden.

Altijd de juiste valbeveiliging

Werken op hoogte in een fabriek is zeer specifiek. Welke risico’s van het werk zijn er en welke valbeveiligingssystemen bieden daarbij optimale veiligheid en gebruiksvriendelijkheid? Deze vraag wordt de specialisten van VERTIC dagelijks gesteld.

Van advies tot engineering en van installatie tot inspectie, VERTIC biedt alles voor het veilig werken op hoogte. En goed te weten. Wij verzorgen ook trainingen voor het juiste gebruik van valbeveiliging. Zo kan geheel naar wens worden geadviseerd, geproduceerd en geïnstalleerd. Voor elke uitdaging op hoogte de beste valbeveiliging oplossing maken, dat is ons uitgangspunt!

Service op maat

Wij weten dat geen locatie of situatie hetzelfde is en helpen daarom graag voor een persoonlijk advies. Stuur ons jouw situatie of vraag over het werken op hoogte en wij zorgen, natuurlijk op basis van de wensen en eisen van onze aanvrager, voor een passende oplossing. Liever een afspraak op locatie? Geen probleem. Vanzelfsprekend doen wij dit met veel enthousiasme zodat geheel naar wens de optimale oplossing tegen valgevaar kan worden gerealiseerd.

Speciaal voor jou geselecteerd - valbeveiliging voor een Productie en Onderhoud omgeving -

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment