088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Stadions en Pretparken

Stadions en pretparken variëren sterk in omvang, functie en architectuur. Om de veiligheid voor eigen medewerkers en het publiek te kunnen garanderen, worden er regelmatig inspecties en onderhoudswerkzaamheden op hoogte uitgevoerd.

Professioneel en collectief gebruik

Wij hebben als specialist in veilig werken op hoogte een compleet assortiment gebruiksvriendelijke valbeveiligingsoplossingen ontwikkeld, specifiek voor activiteiten in stadions of attracties van pretparken. Deze systemen zijn zowel door professionele als ondeskundige gebruikers zeer goed toepasbaar.

Immers de specialist moet zijn werkzaamheden comfortabel en zonder beperkingen kunnen uitvoeren en de niet deskundige moet bij eventuele reddingswerkzaamheden (bijvoorbeeld indien een achtbaan is vastgelopen) verantwoord en eenvoudig kunnen afdalen. En niet geheel onbelangrijk. Onze veiligheidssystemen zijn geschikt voor meerdere gelijktijdige gebruikers.

Functioneel voor elke situatie

Elk stadion of pretparkattractie is anders. Naast de standaard producten, welke in de meeste situaties toepasbaar zijn, is maatwerk ook mogelijk zodat altijd de beste oplossing tegen valgevaar in stadions of pretparken kan worden geboden.

Uiteraard is de kwaliteit en betrouwbaarheid gegarandeerd omdat alle oplossingen van VERTIC volledig gecertificeerd zijn bij oplevering. Voor elke stadion of pretpark de beste valbeveiliging oplossing creëren, dat is ons uitgangspunt.

Onze valbeveiliging voor jou geselecteerd

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment