088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Telecommasten

Het betreden van een telecommast dient veilig en comfortabel te zijn. VERTIC heeft een uitgebreid assortiment veiligheidsvoorzieningen welke speciaal zijn ontwikkeld voor telecommasten.

Wat is belangrijk?

Het gemakkelijk en veilig op hoogte werken in telecommasten wordt optimaal met de valbeveiliging systemen van VERTIC. Uitgangspunt voor onze engineers is namelijk altijd dat deze makkelijk, aangenaam en betrouwbaar ondersteunen tijdens het klimmen en dalen van de gebruiker.

Een andere vereiste is dat het systeem eenvoudig kan worden gebruikt om zichzelf comfortabel te positioneren.

Veilig zonder concessies

Door de jarenlange en wereldwijde ervaring met het veilig werken op hoogte in telecommasten hebben wij complete en duurzame oplossingen die geschikt zijn voor alle soorten masten. Naast het zeer uitgebreide bestaande assortiment, welke in de meeste situaties uitstekend toepasbaar zijn, is maatwerk ook mogelijk zodat tevens in uitzonderlijke situaties steevast de beste oplossing tegen valgevaar kan worden geboden bij het werken op hoogte in telecommasten.

Uiteraard is de kwaliteit en betrouwbaarheid gegarandeerd omdat alle valbeveiliging van VERTIC volledig gecertificeerd is bij oplevering. Altijd de beste valbeveiliging oplossing maken, dat is ons uitgangspunt.

Speciaal voor jou geselecteerd - Valbeveiliging voor telecommasten -

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment