088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Zonnepanelen en Windenergie

Groene energie en duurzame oplossingen worden steeds belangrijker in onze maatschappij. Werken op hoogte voor het plaatsen en onderhouden van zonnepanelen is hierdoor de afgelopen jaren sterk gegroeid.

Zonnepanelen en valbeveiliging

De meeste zonnepanelen liggen op een dak c.q. op hoogte. Hoe kan er veilig op het dak gewerkt worden tijdens de installatie of het onderhouden van zonnepanelen? Welke valbeveiliging is toepasbaar zonder dat deze schaduw geeft (of zo min mogelijk) op de zonnepanelen?  Welke valbeveiliging is snel en eenvoudig geïnstalleerd en bespaart zodoende veel tijd (en dus geld)?
Dit zijn zomaar een paar vragen welke dagelijks aan de medewerkers van VERTIC worden gesteld.

Al meer dan vijftien jaar ontwikkelen en produceren wij valbeveiligingssystemen welke specifiek zijn ontworpen om weerstand te bieden tegen alle soorten klimaten, van de koudste tot de warmste.
Van advies tot engineering en van installatie tot inspectie, wij hebben voor alle soorten werkzaamheden en omstandigheden een oplossing om veilig op hoogte te werken bij het installeren en/of onderhouden van zonnepanelen.

De specialist

Ongeacht het type of merk zonnepanelen en de constructie waarop deze moet worden geïnstalleerd of onderhouden, er is altijd een passende valbeveiliging oplossing. De engineers van VERTIC zijn specialist in het werken op hoogte bij zonnepanelen. Zo kan voor elke situatie of omgeving waar zonnepanelen aanwezig zijn de juiste valbeveiliging oplossing worden geadviseerd, geproduceerd en geïnstalleerd.

Speciaal voor jou geselecteerd - valbeveiliging voor zonnepanelen -

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment