088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Over ons

VERTIC is fabrikant van valbeveiligingssystemen voor het veilig werken op hoogte en biedt al meer dan 15 jaar duurzame en gebruiksvriendelijke oplossingen.

Hoogstaand in valbeveiliging

Valbeveiliging is onmisbaar daar waar op hoogte gewerkt moet worden. Wij zijn specialist in het veilig werken op hoogte. Met onze jarenlange ervaring in ontwerpen, produceren, adviseren en installeren van valbeveiliging bieden wij passende en innovatieve oplossingen voor iedereen die veiligheidsvoorzieningen op hoogte nodig heeft. Bij VERTIC doen we één ding: valbeveiliging bieden waar we trots op zijn! Zo kunnen we ons namelijk blijvend onderscheiden met betrouwbaarheid, service en veiligheid.

Wij helpen graag

Op zoek naar uiterst betrouwbare en gebruiksvriendelijke valbeveiligingsoplossingen? Bij VERTIC ben je aan het juiste adres. Van advies tot engineering en van installatie tot inspectie, VERTIC heeft voor alle soorten werkzaamheden en omstandigheden een passende oplossing om veilig en comfortabel op hoogte te werken.

Neem gerust contact met ons op of stuur ons jouw situatie of vraag over het werken op hoogte en wij zorgen voor een passende oplossing. Uiteraard rekening houdend met ieders wensen en eisen. Liever een afspraak op locatie? Geen probleem. Veilig werken op hoogte zoals door jou gewenst moet het resultaat zijn.

Meer over ons

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment