088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Onze mensen

Wij inspireren jou graag!

Wil je informatie of advies over valbeveiliging? Het VERTIC team staat voor je klaar.

George Philips

george.philips@vertic.nl
088 - 321 8001

Richard Philips

richard.philips@vertic.nl
088 - 321 8002

Johan Batens

johan.batens@vertic.nl
088 - 321 8003

Martijn Niessen

martijn.niessen@vertic.nl
088 - 321 8004

Monica Lambrigger

monica.lambrigger@vertic.nl
088 - 321 8005

Marco Ritzen

marco.ritzen@vertic.nl
088 - 321 8006

Vincent Bras

vincent.bras@vertic.nl
088 - 321 8007

Otto Bogaartz

otto.bogaartz@vertic.nl
088 - 321 8008

Jesko van Dorp

info@vertic.nl
088 - 321 8000

Mike Attevelt

info@vertic.nl
088 - 321 8000

Michael Stolker

info@vertic.nl
088 - 321 8000

Leonicia Silvania

leonicia.silvania@vertic.nl
088 - 321 8013

Ricco van der Toorn

info@vertic.nl
088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

info@vertic.nl
088 - 321 8000

Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment