088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Algemeen

ONTWERP

Onze veiligheidsadviseurs en ingenieurs zijn gespecialiseerd in het ontwerpen en ontwikkelen van een veilige en gebruiksvriendelijke werkomgeving. Aan de hand van klant- en locatiespecifieke vereisten (RI&E) worden technische en praktische aspecten beoordeeld van waaruit een gedegen advies en ontwerp volgen.

PRODUCENT

VERTIC ontwikkelt, ontwerpt en produceert haar eigen producten.Innovatieve en kwalitatief hoogstaande producten en systemen voor het veilig en gebruiksvriendelijk werken op hoogte. Samen met onze klanten werken wij aan goede en gedegen oplossingen.

INSTALLATIE

Installatie van onze veiligheidsvoorzieningen op locatie vindt plaats door onze gespecialiseerde installatieteams. Teams die bestaan uit getrainde en opgeleide specialisten voor werken op hoogte.

CERTIFICERING

Alle producten en systemen van VERTIC voldoen aan of overtreffen de belangrijke veiligheidsnormen en wettelijke vereisten. Hiervoor worden VERTIC producten getest en gecertificeerd door een Europees onafhankelijk testinstituut (Notified Body) dat is gespecialiseerd in persoonlijke beschermingsmiddelen.

Daarnaast waarborgen intensieve kwaliteitscontroles volgens de ISO 9001:2008 certificering de veiligheid, kwaliteit, betrouwbaarheid en duurzaamheid van al onze producten.

Onze service en diensten

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment