088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Projectadvies

Veilig zijn en blijven is voor iedereen van levensbelang. Hierbij zijn wij ons vaak onbewust van de risico’s waaraan wij worden blootgesteld.

Werken op hoogte

Veiligheid is een continu proces van dag tot dag. Afhankelijk van de werkomstandigheid en situatie variëren de risico’s waaraan personen worden blootgesteld. Deze variatie zorgt ervoor dat er geen standaard oplossing is voor alle situaties voor het veilig werken op hoogte. Vallen van hoogte; al jaren risico en gevaar nummer 1 in Europa binnen de beroepsbevolking.

Advies op maat

VERTIC is al jaren een wereldwijd gespecialiseerde en deskundige organisatie in valbeveiliging. Op basis van onze kennis en ervaring ondersteunen en begeleiden wij onze klanten. Wij adviseren en ondersteunen bijvoorbeeld industriële ondernemingen, gemeenten, woningcorporaties, gebouweigenaren en beheerorganisaties bij verschillende vraagstukken op het gebied van valbeveiliging en werkprocedures. Dit kan zijn voor een volledige projectbegeleiding alsook voor een specifieke situatie of locatie.

Onze overige service en diensten

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment