088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Borgingspunten

VERTIC heeft borgingspunten voor alle type daken. De borgingspunten van VERTIC hebben ieder een eigen karakteristiek en zijn zodoende geschikt voor specifieke toepassingen. Zo is door de specialisten van VERTIC voor elke situatie of constructie een gecertificeerd borgingspunt ontworpen om veilig op hoogte werken.

Onbegrensde mogelijkheden

De borgingspunten van VERTIC zijn zodanig ontwikkeld dat deze ruimschoots aan alle veiligheidseisen voldoen en daarnaast in alle omstandigheden eenvoudig te gebruiken. De borgingspunten kunnen losstaand of als onderdeel van een veiligheidslijn worden toegepast.

Een paar voordelen

Eenvoudig te installeren, geen koudebrug, waterdicht en natuurlijk gecertificeerd en veilig, dat zijn de kenmerken van de VERTIC borgingspunten. Dit maakt de borgingspunten voor zowel de gebruiker als installateur een optimaal valbeveiligingssysteem.

Onze borgingspunten

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment