088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

ALTIFIX borgingspunten

Een compleet assortiment voor alle dakconstructies

De gepatenteerde ALTIFIX-borgingspunten zijn uniek in de markt en goedgekeurd volgens de eisen van de norm EN795 klasse A en C. ALTIFIX-borgingspunten zijn ontwikkeld om aan alle veiligheidseisen en verwachtingen binnen de verschillende omstandigheden te voldoen.

ALTIFIX-borgingspunten kunnen worden gebruikt als steun voor de kabelgeleiding in een traject en als los borgingspunt. Installatie eenvoudig van bovenaf mogelijk op alle soorten dakconstructies.

Kenmerkende eigenschappen VERTIC ALTIFIX Borgingspunten:

  • Kan worden gebruikt als een borgingspunt of als onderdeel van een veiligheidslijn
  • Geïntegreerde valdemper
  • Kan eenvoudig worden vervangen zonder beschadigingen aan het dak
  • Activering "Multi-directional"
  • Onderhoudsvrij, gemaakt van RVS
  • Geïntegreerde valindicator
  • Conform EN 795:2012 standaard
  • Eenvoudig geïnstalleerd zonder beschadigingen (snijden) in het dak te maken
  • Voor alle type dakconstructies
  • Geïnstalleerd direct op de dakbedekking
  • Trekproef mogelijk

Onze ALTIFIX borgingspunten - voor elk dak een oplossing -

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment