088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Doorvalbeveiliging

ALTIGRID is een unieke valbeveiligingsoplossing welke bescherming biedt tegen valgevaar bij lichtstraten, lichtkoepels, rookkanelen, etc.

Speciaal ontwikkeld

Doorvalbeveiliging is een belangrijk onderdeel bij het veilig werken op hoogte. Hierbij kan VERTIC perfect van dienst zijn bij het bieden van de juiste oplossing tegen valgevaar. Voor alle situaties daar waar op hoogte gewerkt moet worden heeft Vertic een passende oplossing in haar assortiment.

Zo heeft VERTIC voor elke type lichtstraat en/of lichtkoepel dus de speciaal ontwikkelde en gecertificeerde ALTIGRID oplossing.

Kenmerkende voordelen van ALTIGRID

  • Geschikt alle soorten lichtstraten en doorschijnende elementen
  • Snelle en eenvoudige installatie
  • Optimale veiligheid
  • Geen schade aan het dak of constructie

Maak je werkomgeving veilig

Ook kan VERTIC maatwerk bieden, zodat altijd een oplossing tegen valgevaar kan worden geboden. Valbeveiliging en in het bijzonder doorvalbeveiliging is dan ook een specialisme waarbij VERTIC van dienst kan zijn.

Persoonlijk advies gewenst?

Neem gerust contact met ons op. Wij zijn bereikbaar. Veilig werken op hoogte zoals door jou gewenst moet het resultaat zijn!

Onze overige collectieve valbeveiliging

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment