088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Opstaande dakrand hekwerk

Het ALTILISSE / AC hekwerk wordt direct op de dakrand geïnstalleerd. Er is voor elk type dak een montagebeugel beschikbaar zodat het hekwerk altijd veilig en eenvoudig kan worden geplaatst. De boven- en onderrailingen worden op hun plaats gehouden door een gepatenteerd klemmechanisme. De hoogte van de onderrailing op de staander kan worden aangepast om te zorgen voor een uniforme tussenruimte, afhankelijk van de hoogte van de opstaande dakrand.

Voordelen van het ALTILISSE / AC hekwerk:

  • Diverse opstelmogelijkheden en kan eenvoudig worden aangepast aan alle soorten complexen en constructies
  • Elegant door zorgvuldige afwerking en neutrale vormgeving
  • Kan eenvoudig worden aangebracht op verschillende vormen van daken en dakranden
  • Conform EN ISO 14122 - 3 getest en gecertificeerd
  • Staanders kunnen ook worden toegepast voor plaatsing van een tijdelijk hekwerk (v.b. tijdens bouw) uit de A-klasse serie
1) Op de dakrand
Geïnstalleerd op de dakrand door gebruik te maken van de verticale bevestiging
2) Tegen de dakrand
Geïnstalleerd tegen de dakrand door gebruik te maken van zijdelingse bevestiging
3) Onder de dakrand
Geïnstalleerd onder de dakrand onder de dakafwerking door gebruik te maken van haakse bevestiging
4) Verhoging opstaande dakrand
Deze eenvoudige verhoging is bestemd voor het verhogen van bestaande opstaande dakranden met een hoogte van 60 cm of meer

Onze overige hekwerken

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment