088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Maatwerkoplossingen

VERTIC bestudeert en biedt valbeveiliging maatwerk oplossingen voor de veiligheid van de gebruikers. Rekening houdend met jouw persoonlijke wensen en eisen, de toepassing en de bouwkundige omstandigheden.

De technisch specialisten van VERTIC zijn:

  • beschikbaar om elk gewenst detail door te nemen
  • maken installatietekeningen, berekeningen en ontwerpen de maatwerk valbeveiliging systemen
  • komen graag langs om de locatie persoonlijk te inventariseren

Veilig op hoogte

  • Passende oplossingen tegen valgevaar, voor elke situatie of omgeving
  • Gratis advies op locatie
  • Jarenlange ervaring
  • Service & Kwaliteit
  • Alles voor veilig werken op hoogte!

Een aantal van onze valbeveiliging maatwerkoplossingen

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment