088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Kooiladders

Kooiladders zorgen voor een veilige toegang op hoogte tot machines, installaties, silo's, daken, etc.

VERTIC kooiladders

  • Volgens NF 85-016 en NF EN ISO 14122-4 
  • De VERTIC kooiladders zijn gemaakt van aluminium welke zorg draagt voor de duurzaamheid, lichtheid en robuustheid
  • Geometrisch gecoate schroeven
  • Snel en eenvoudig te installeren
  • Kan worden afgesloten tegen oneigenlijk gebruik
  • Naar alle configuraties van gebouwen aan te passen (specifieke montage kits, de overgang van niveaus, bescherming op de vloer, etc.) en geheel naar wens van de klant geproduceerd.

UNIEK - Kooiladders in 24 uur geïnstalleerd

De ALTISAFE kooiladdders van VERTIC kunnen in slechts 24 uur gecalculeerd, geleverd en geplaatst worden.

Het organiseren van een kooiladder kan tijdrovend en kostbaar zijn. Inmeten, op maat produceren, wachten op de levering, hoge transportkosten, moeizaam installeren, etc.

Zo niet bij VERTIC ….

  • alle kooiladder benodigdheden zijn namelijk modulair en op voorraad
  • vandaag voor 14:00 uur besteld is morgen binnen
  • maattekeningen met persoonlijke wensen en eisen kunnen direct worden aangeleverd
  • middels een exclusief voormontageconcept kunnen de kooiladders van VERTIC in slechts 5 stappen op locatie door eenieder worden geassembleerd
  • zo is er bijvoorbeeld slechts 15 minuten nodig om een ladder van 5 meter volledig op te richten.

Advies (op locatie) gewenst?

Geen probleem uiteraard. Wij helpen graag voor een persoonlijk advies. Indien gewenst kan dit ook altijd op locatie. Neem contact op met onze valbeveiliging specialist Johan Batens: johan.batens@vertic.nl of 088 - 321 8003.

Onze overige toegangsmiddelen

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment