088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Looppaden

VERTIC heeft een compleet assortiment aluminium looppaden, trappen en bordessen zodat de route op en naar hoogte altijd veilig en comfortabel is.

Loopbordessen

  • Volgens EN ISO 14122-2 en NF E85-015
  • VERTIC heeft voor elke omgeving bordessen, trappen en leuningwerk oplossingen om zich veilig te kunnen voortbewegen op hoogte
  • De loopbordessen worden vervaardigd uit aluminium. Het coaten van de materialen is ook mogelijk.
  • Montage op plaatwerk, vezel cement of op alle andere soorten dakbedekking is mogelijk.

Loopbordessen op constructies

  • Volgens NF EN 14122-2&3
  • VERTIC kan voor elke type constructie loopbordessen produceren.
  • In bijgaande afbeelding hebben we een roostervloer tezamen met ALTILISSE hekwerk geïnstalleerd.

Loopbordessen op alle soorten daken

  • Volgens NF E85-014 & 015
  • VERTIC heeft voor alle soorten daken een loopbordes zodat men zich veilig kan verplaatsen.
  • In bijgaande afbeelding is een roostervloer met aan de zijkant ALTILISSE hekwerk te zien welke is bevestigd op een KALZIP dak.

Bordestrappen

  • Volgens NF E85-014 & 015
  • VERTIC bordestrappen zijn volledig vervaardigd uit aluminium en zeer goed toepasbaar voor toegang naar bijvoorbeeld een geïsoleerde zone.

Werkplatformen

  • Volgens NF EN 14122-2&3
  • VERTIC werkplatformen zijn gemaakt van aluminium.
  • Toegang ladder en perifere veiligheid met leuning altijd mogelijk.
  • Volledig liftbaar middels een kraan.
  • Geïntegreerde toegangsdeuren.

Mobiele bordessen

  • Volgens NF EN 14122-2&3
  • VERTIC kan voor elke omgeving mobiele bordessen produceren welke uit aluminium zijn vervaardigd, waarmee men eenvoudig toegang heeft tot apparatuur of om aan de periferie van machines te kunnen werken.
  • In sta positie te vergrendelen.
  • Geremde zwenkwielen.
  • Toegangsdeur.
  • In bijgaande afbeelding is de structuur in drie delen af te stellen en is voorzien van twee niveaus om het werken aan de werkbank mogelijk te maken.

Persoonlijk advies gewenst?

Neem vrijblijvend contact op met onze valbeveiliging specialist George Philips: george.philips@vertic.nl of 088 - 321 8001.

Onze overige toegangsmiddelen

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment