088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

COMBILINE veiligheidslijn

De VERTIC COMBILINE veiligheidslijn is een gepatenteerde en flexibele toepassing van VERTIC voor horizontale, diagonale en verticale toepassingen indien complexen een helling hebben van meer dan 15°. De samenstelling van het systeem is identiek aan de ALTILINE veiligheidslijn met uitzondering van de meeloper. Er zijn 2 specifieke meelopers ontwikkeld welke zijn voorzien van een geïntegreerde remfunctie (uni- en bi-directioneel). Voorbeelden van toepassingen: hellende en gebogen daken, pretparken, trappen, etc.

Kenmerkende voordelen van de COMBILINE veiligheidslijn:

  • Horizontaal - diagonaal - verticaal toepasbaar
  • Volledig samengesteld uit rvs onderdelen voor een maximale veiligheid en duurzaamheid
  • Conform NEN EN 353-1 en NEN EN 795 klasse C
  • Flexibiliteit voorziet in ontwerpen van trajecten voor alle soorten omgevingen en complexen
  • De gebruiker kan zich eenvoudig en soepel langs bochten en brackets vrij bewegen
  • De gebruiker hoeft zich niet te ontkoppelen bij een bocht of bracket
  • Geïntegreerde valindicator geeft de status van het systeem weer
  • Geïntegreerde spanningsindicator geeft de spanning van de veiligheidslijn weer
  • De valdemper voorkomt onnodige belasting op de constructie

Onze overige diagonale valbeveiliging

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment