088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

ALTILINE veiligheidslijn

Op zoek naar valbeveiliging welke eenvoudig is te installeren, prettig in gebruik en toepasbaar op alle soorten omgevingen en complexen?

Aan alles gedacht

De ALTILINE horizontale veiligheidslijn is speciaal ontworpen zodat ook werken op enige afstand van het systeem mogelijk is, vrij bewogen kan worden zonder telkens opnieuw te moeten aanlijnen bij bochten of brackets en biedt de mogelijkheid voor meerdere gelijktijdige gebruikers.

Uiteraard is de ALTILINE gecertificeerd conform de nieuwste EN795:2012 normering, volledig samengesteld uit RVS onderdelen en ook nog voorzien van een valindicator. Maximale veiligheid en duurzaamheid is hiermee gegarandeerd.

Advies op maat

Geen locatie of situatie hetzelfde. Bij VERTIC krijgen wij dagelijks de vraag hoe kan er op hoogte gewerkt worden zonder concessies te doen aan de veiligheid en het ook betaalbaar houden?
Op basis van de wensen en eisen van onze aanvrager maken wij een tekening en begroting van de veiligheidsvoorzieningen en helpen zo de ideale valbeveiliging te creëren.

Stuur ons jouw situatie of vraag over het werken op hoogte en wij zorgen voor een passende oplossing. Wij helpen graag voor een persoonlijk advies. Liever een afspraak op locatie? Geen probleem. Uiteraard doen wij dit gratis en met veel enthousiasme. Zo kan geheel naar wens de optimale oplossing tegen valgevaar worden gerealiseerd.

Onze overige horizontale valbeveiliging

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment