088 321 80 00 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

ALTIRAIL veiligheidsrail

ALTIRAIL horizontaal railsysteem is een gebruiksvriendelijk en betrouwbaar valbeveiligingssysteem. Veelzijdig en biedt onbegrensde toepassingen in alle soorten omgevingen.

Wil je bijvoorbeeld werken op vrachtwagens, tankcleaning, machines, vliegtuigen, treinwagons of aan de onderkant van een dak zodat de vrije hoogte (valvrijheid) onvoldoende is voor een veiligheidslijn?
Het stabiele en vormvaste ontwerp van de VERTIC railsystemen hebben geen deflectie (rek) zodat deze ideaal toepasbaar is voor deze situaties.

Kenmerkende voordelen van de ALTIRAIL Veiligheidsrail:

  • ALTIRAIL is een elegante horizontale veiligheidsrail welke toegepast kan worden indien de gradenhoek niet meer is dan 15°
  • Gecertificeerd voor een overspanning tussen de bevestigingspunten tot 6 meter en geschikt om 6 personen gelijktijdig te beveiligen
  • Deze oplossing is ideaal voor toepassingen aan hoge installaties, aan de onderkant van een dak of wanneer de vrije hoogte (valvrijheid) onvoldoende is voor een veiligheidslijn
  • De meeloper is voorzien van geleidewieltjes om een perfecte verplaatsing te garanderen, ongeacht de positie van waaruit gewerkt wordt
  • Er kan een overspanning worden bereikt van 30 m. indien de rail in combinatie met de staalkabel wordt uitgerust
  • Ideaal te gebruiken in combinatie met automatisch Valstopapparaat
  • Geen deflectie (rek) in tegenstelling tot een staalkabeltraject
  • Zeer flexibel door de mogelijkheid tot het toepassen van wissels, in maximaal 4 verschillende richtingen waardoor veel gevarieerde trajecten mogelijk zijn
  • Conform EN 795 klasse D

Onze overige horizontale valbeveiliging

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Monica Lambrigger

”Bij mij kun je terecht voor: office & financiële zaken en onderhoudscontracten.”

Neem contact op met: Monica Lambrigger | monica.lambrigger@vertic.nl | 088 - 321 8005

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Leonicia Silvania

”Bij mij kun je terecht voor: project registraties zoals de logboeken en certificaten.”

Neem contact op met: Leonicia Silvania | leonicia.silvania@vertic.nl | 088 - 321 8013

Vincent Bras

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van offertes en veiligheidsplannen.”

Neem contact op met: Vincent Bras | vincent.bras@vertic.nl | 088 - 321 8007

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

Martijn Niessen

”Bij mij kun je terecht voor: alle operationele zaken zoals de planning en leveringen of vragen over de verschillende soorten valbeveiliging.”

Neem contact op met: Martijn Niessen | martijn.niessen@vertic.nl | 088 - 321 8004

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Jesko van Dorp

”Bij mij kun je terecht voor: adviezen over installeren en monteren van valbeveiliging en de keuring & inspectie.”

Neem contact op met: Jesko van Dorp | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment