088 321 8000 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Onze mensen

Wij inspireren jou graag!

Wil je informatie of advies over valbeveiliging? Het VERTIC team staat voor je klaar.

George Philips

george.philips@vertic.nl
088 - 321 8001

Richard Philips

richard.philips@vertic.nl
088 - 321 8002

Johan Batens

johan.batens@vertic.nl
088 - 321 8003

Marco Ritzen

marco.ritzen@vertic.nl
088 - 321 8006

Otto Bogaartz

otto.bogaartz@vertic.nl
088 - 321 8008

Mike Attevelt

mike.attevelt@vertic.nl
088 - 321 8004

Michael Stolker

info@vertic.nl
088 - 321 8000

Ricco van der Toorn

info@vertic.nl
088 - 321 8000

Ricardo Boeseken

info@vertic.nl
088 - 321 8000

Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment